Movies
Ratings
537
2001: A Space OdysseyRated ★ 2.5
ContactRated ★ 3.5
Alien³Rated ★ 3.5
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Fair PlayRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
MirageRated ★ 4.0
FracturedRated ★ 3.0
I Care a LotRated ★ 2.5
A Simple FavorRated ★ 3.5
The Autopsy of Jane DoeRated ★ 3.0
FlightplanRated ★ 3.5
Red EyeRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 1.5
Call Me by Your NameRated ★ 0.5
NopeRated ★ 3.5