Titles you rated
Jackass Number TwoRated ★ 3.5
Jackass: The MovieRated ★ 3.5
The WitchRated ★ 4.0
AnacondaRated ★ 3.5
Final Destination: BloodlinesRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 3.0
Past LivesRated ★ 3.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Son of SaulRated ★ 4.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
National TreasureRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 3.5
Clash of the TitansRated ★ 3.5
Rush Hour 2Rated ★ 4.0
Evan AlmightyRated ★ 3.5
Kung Fu HustleRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 3.5
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5