Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 4.5
BrickRated ★ 2.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Escape Room: Tournament of ChampionsRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
The GorgeRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 4.5
WickedRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Alienoid: Return to the FutureRated ★ 3.0
The WailingRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.5
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Notting HillRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5- Love ResetRated ★ 3.5