Series
Ratings
34
Foundation Season 1Rated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Narco-SaintsRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 4.5
ConnectionRated ★ 4.5
FringeRated ★ 4.5
Lupin Part 3Rated ★ 4.5
A Clean SweepRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 4.5
Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
Some Day or One DayRated ★ 4.5
The Silent SeaRated ★ 3.5
Locke & Key Season 1Rated ★ 3.5
Locke & Key Season 2Rated ★ 2.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 5.0
SpartacusRated ★ 4.0