Movies
Ratings
302
DolittleRated ★ 3.5
White ChicksRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Frozen IIRated ★ 3.0
ForgottenRated ★ 5.0
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Karate KidRated ★ 4.5
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Cars 3Rated ★ 3.0
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
The ClosetRated ★ 1.5
The ChaseRated ★ 3.0
Ip Man 2Rated ★ 3.0