Movies
Ratings
1264
The BrutalistRated ★ 4.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
12 Angry MenRated ★ 4.0
CompanionRated ★ 4.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Showing UpRated ★ 4.0
The CreatorRated ★ 4.0
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 3.5
Fly Me to the MoonRated ★ 3.5
The Tomorrow WarRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 2.5
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Lust, CautionRated ★ 4.5
The FallRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Civil WarRated ★ 4.0