Titles you rated
Toy StoryRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 3.5
The Man Standing NextRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 5.0
1917Rated ★ 5.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Ad AstraRated ★ 4.0
First ManRated ★ 2.0
A Single RiderRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 2.0
Up in the AirRated ★ 1.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 3.0
The Man from EarthRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 3.5