Titles you rated
50 First DatesRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 2.0
The StudentRated ★ 3.0
Driving LessonsRated ★ 3.0
The Woman in BlackRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
Marie AntoinetteRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.0
Into the WildRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 5.0
Bright StarRated ★ 2.0
Let Me InRated ★ 4.0
BirdRated ★ 5.0
VitusRated ★ 4.0- The SoloistRated ★ 4.0