Movies
Ratings
996
A PetalRated ★ 1.5
The Fall of the House of UsherRated ★ 4.5
A Ghost StoryRated ★ 3.5
On the Occasion of Remembering the Turning GateRated ★ 2.5
The Motorcycle DiariesRated ★ 3.5
Rent-a-CatRated ★ 4.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.5
Still AliceRated ★ 2.5
Midnight SunRated ★ 3.0
PatersonRated ★ 3.0
Personal ShopperRated ★ 3.0
City Of The Rising SunRated ★ 2.5
Last VegasRated ★ 4.0- Hotaru the Movie: It's Only a Little Light in My LifeRated ★ 2.0
Eat Pray LoveRated ★ 3.5
The Face ReaderRated ★ 3.0
Things to ComeRated ★ 4.0
Café SocietyRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 3.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 2.5