Titles you rated
Frozen IIRated ★ 3.5
AladdinRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
After LifeRated ★ 4.5
A Monster CallsRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
The Shape of WaterRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Anarchist from ColonyRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 4.5