Titles you rated
Nodame CantabileRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 3.5- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 3.5
Age of InnocenceRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Oh My GhostRated ★ 3.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Drinking SoloRated ★ 3.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
All InRated ★ 4.0
Heard It Through the GrapevineRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0