Movies
Ratings
277
Toy Story 4Rated ★ 3.0
Liar Game: The Final StageRated ★ 5.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5
The Secret Life of Pets 2Rated ★ 3.0
Atashin'chi the MovieRated ★ 4.0
GarfieldRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 2.0
Fly PenguinRated ★ 3.0
Tokyo TaxiRated ★ 3.0
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.0
Olaf's Frozen AdventureRated ★ 2.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 3.5
Pom PokoRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
TenetRated ★ 4.5
Frozen IIRated ★ 3.5
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 2.5