Series
Ratings
36
BootsRated ★ 4.0
내가 죽기 일주일 전Rated ★ 3.5
Study GroupRated ★ 3.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
When the Stars GossipRated ★ 0.5
The Last EmpressRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Extraordinary YouRated ★ 3.0
Still 17Rated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.5
Temperature of LoveRated ★ 2.5
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Dr. RomanticRated ★ 4.0
The ProducersRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5