Movies
Ratings
270
The Girl with the Dragon TattooRated ★ 5.0
Ad AstraRated ★ 4.5
ContactRated ★ 5.0
ArrivalRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Sin CityRated ★ 5.0
Time TrapRated ★ 3.5
Independence DayRated ★ 5.0- Blood and BonesRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 5.0
PredatorRated ★ 4.0
Face/OffRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
The Taste of TeaRated ★ 5.0
WatchmenRated ★ 5.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
School of RockRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 4.0