Movies
Ratings
202
True LiesRated ★ 2.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 4.0
Murder on the Orient ExpressRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 5.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.5
Hitman: Agent 47Rated ★ 3.5
Underworld: AwakeningRated ★ 4.5- PapaRated ★ 2.5
The Transporter RefueledRated ★ 4.0
The King's Case NoteRated ★ 4.0
Mega Shark vs Giant OctopusRated ★ 0.5
Big Hero 6Rated ★ 4.5
Run All NightRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 3.5
Jupiter AscendingRated ★ 1.5
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
Mega Shark vs. Mecha SharkRated ★ 0.5
ONE PIECE FILM ZRated ★ 4.5
PredestinationRated ★ 5.0