Series
Ratings
126
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 5.0
The File of Young Kindaichi ReturnsRated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 3.5
CSI: NYRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
His and Her CircumstancesRated ★ 4.0
Great Teacher OnizukaRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 5.0- Durarara!! Season 1Rated ★ 5.0
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 5.0
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 3.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 5.0
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 5.0
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 5.0
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 5.0
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5