Series
Ratings
26
Doctor ChaRated ★ 5.0
Semantic ErrorRated ★ 5.0
Change Days Season 2Rated ★ 4.0
The Office Blind DateRated ★ 5.0
Our Beloved SummerRated ★ 5.0
Divorced Singles Season 2Rated ★ 3.0
Singles' InfernoRated ★ 3.5
Love That Makes You CryRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Terrace House: Opening New DoorsRated ★ 4.0
Divorced SinglesRated ★ 2.5
I Am SoloRated ★ 3.5
EXchange Season 1Rated ★ 4.5
The Story of Yamada TaroRated ★ 4.5- 世にも奇妙な物語Rated ★ 3.5
Beach BoysRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 5.0
Searchin' for My PolestarRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 4.5