Movies
Ratings
691
Big Hero 6Rated ★ 4.0
Two LoversRated ★ 2.5- My FatherRated ★ 3.5
The GiverRated ★ 3.0
A Lot Like LoveRated ★ 3.0
HomeRated ★ 3.0
The LunchboxRated ★ 3.0
Testament of YouthRated ★ 3.0
The Best OfferRated ★ 3.5
WadjdaRated ★ 4.0
SambaRated ★ 4.0
FocusRated ★ 3.0
WildRated ★ 3.5
Mr. Peabody & ShermanRated ★ 2.5
TrashRated ★ 4.5
The Good LieRated ★ 4.0
Serial (Bad) WeddingsRated ★ 4.5
Penguins of MadagascarRated ★ 2.0
Salut d’AmourRated ★ 3.0
Wallace & Gromit: A Close ShaveRated ★ 3.5