Movies
Ratings
98
DriveRated ★ 4.0
MudRated ★ 4.0
This Must Be the PlaceRated ★ 3.5
The Place Beyond the PinesRated ★ 4.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 3.5
OnceRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 3.5
Only God ForgivesRated ★ 3.0
3 IdiotsRated ★ 4.5
The Big SwindleRated ★ 4.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 3.5
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
Enemy at the GatesRated ★ 3.5
April StoryRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0