Titles you rated
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
UpRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 3.0
Doctor StrangeRated ★ 3.0
LeonRated ★ 3.0
TangledRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Old PartnerRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
Monsters UniversityRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
RatatouilleRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5