Titles you rated
The Terror LiveRated ★ 5.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.5
The Garden of WordsRated ★ 4.0
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.5
Anarchist from ColonyRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
PompeiiRated ★ 3.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.0
RinguRated ★ 2.0
Iron ManRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5