Titles you rated
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
Famous PrincessesRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 3.0- Smile, YouRated ★ 4.0
RobberRated ★ 3.5
Thank YouRated ★ 3.5
What's Up FoxRated ★ 3.0- The LoverRated ★ 4.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0- Mischievous Kiss Special EditionRated ★ 2.0
Fashion KingRated ★ 2.5
Gwanggaeto, The Great ConquerorRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 2.5
Marry Him If You DareRated ★ 2.0
Lovers of HaeundaeRated ★ 2.5
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Secret Love AffairRated ★ 4.0
The Innocent ManRated ★ 2.5
A Thousand Days' PromiseRated ★ 4.0