Titles you rated
NomadlandRated ★ 4.5
The FavouriteRated ★ 4.0
ResistanceRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 4.0
The Man Standing NextRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
Little ForestRated ★ 5.0
CocoRated ★ 4.0
The Shape of WaterRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 3.5
La La LandRated ★ 5.0
The WailingRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 3.5
CarolRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0