Series
Ratings
22
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Suspicious PartnerRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The World of the MarriedRated ★ 4.0
Dr. RomanticRated ★ 5.0
Shinhwa BroadcastRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0- SoulmateRated ★ 4.0
MisfitsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.5
Jewel in the PalaceRated ★ 4.5
Chief KimRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.5
GleeRated ★ 2.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.5- InuYashaRated ★ 4.0