Series
Ratings
48
I Don't Love You YetRated ★ 4.5- Swimming in the DarkRated ★ 4.0
Behind the White TowerRated ★ 4.5- Powerpuff GirlRated ★ 5.0
The Light in Your EyesRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
Partners for JusticeRated ★ 4.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
Crime Scene 3Rated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Choushinsei FlashmanRated ★ 5.0
JumongRated ★ 4.0
My Secret TerriusRated ★ 3.5
Delicious GuysRated ★ 5.0