Titles you rated
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.0
Two MoonsRated ★ 2.0
RangoRated ★ 3.0
Born To SingRated ★ 2.0
The ImpossibleRated ★ 4.0
I Am Number FourRated ★ 3.0
Step Up RevolutionRated ★ 4.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
Don't Cry, MommyRated ★ 4.0
HeartbeatRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 5.0
My PaparottiRated ★ 3.0
UpRated ★ 3.0
Finding NemoRated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
As OneRated ★ 4.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 4.0