Titles you rated
The Greatest ShowmanRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.0
SonatineRated ★ 3.5
Seven SamuraiRated ★ 4.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
BorderRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 4.5
The HousemaidRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.5
AnoraRated ★ 4.5
Life of PiRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 4.0
We Live In TimeRated ★ 3.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 2.0
Crush and BlushRated ★ 4.5
Officer Black BeltRated ★ 1.5