Titles you rated
- Steel Rain2: Summit (Director's Cut)Rated ★ 2.5
The Yellow Sea Director's CutRated ★ 3.0
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Bird BoxRated ★ 3.0
Crazy RomanceRated ★ 3.0
Black MoneyRated ★ 2.0
Believer: extended cutRated ★ 3.0
NopeRated ★ 2.0
Hit-and-Run SquadRated ★ 3.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 2.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
MissingRated ★ 2.5- The WickedRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
Honest CandidateRated ★ 2.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 2.5
SWITCHRated ★ 3.0
EternalsRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 3.0
By Quantum Physics: A Nightlife VentureRated ★ 2.5