Titles you rated
- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 2.5
Doctor StrangerRated ★ 3.0
SignalRated ★ 4.5
Welcome to Waikiki Season 1Rated ★ 2.0
Queen of AmbitionRated ★ 3.0
DexterRated ★ 3.5- Knowledge Channel eRated ★ 3.0
Crime SceneRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.0
My Lawyer, Mr. JoRated ★ 3.0
My MisterRated ★ 5.0
Blue ExorcistRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 3.0
SpartacusRated ★ 4.0- 원피스 3기Rated ★ 4.0
- 원피스 2기Rated ★ 4.0
- 혼술남녀 시즌2Rated ★ 3.0
SherlockRated ★ 3.0
SherlockRated ★ 4.0