Titles you rated
Strange DaysRated ★ 4.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 4.0
Red DragonRated ★ 4.0
Midnight ExpressRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
The FugitiveRated ★ 4.0
The ExorcistRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 4.0
The RoadRated ★ 3.0
Super 8Rated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.0
Empire of the SunRated ★ 4.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 4.0
TrainspottingRated ★ 4.0
CollateralRated ★ 4.0
Die Hard: With a VengeanceRated ★ 3.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
50/50Rated ★ 2.0
OblivionRated ★ 4.0