Series
Ratings
89
I Am Groot Season 1Rated ★ 3.5
Bloody Game Season 2Rated ★ 3.5
Battle for Tenancy: PenthouseRated ★ 3.0
Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 4.0
Oni: Thunder God's TaleRated ★ 4.5
Narco-SaintsRated ★ 3.5
My Hero Academia: VigilantesRated ★ 3.5- Singles' Inferno Season 5Rated ★ 3.5
Singles' Inferno Season 4Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 4.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Kim's ConvenienceRated ★ 3.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.0
Takopii's Original SinRated ★ 4.0
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Formula 1: Drive to SurviveRated ★ 4.0