Movies
Ratings
198
Ocean's ThirteenRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The RockRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
The GodfatherRated ★ 5.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 4.0
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 3.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 4.0