Titles you rated
Anemone: A Fairy Tale for No KidsRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.0
WonkaRated ★ 3.5
Beyond UtopiaRated ★ 4.0
Asteroid CityRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
Where the Crawdads SingRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 4.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 4.0
Little ForestRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
OkjaRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 4.5
Voice of SilenceRated ★ 3.5
VenomRated ★ 2.5
1917Rated ★ 4.5
ExitRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 3.5