Titles you rated
Mercy for NoneRated ★ 3.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 3.5
AemaRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
Lovestruck in the CityRated ★ 3.5
SignalRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
Gannibal Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.0
My NameRated ★ 4.0
KarmaRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0