Movies
Ratings
251
Chungking ExpressRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 4.5
Molly's GameRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 4.0
HuntRated ★ 4.5
Decision to LeaveRated ★ 5.0
Arsène Wenger: InvincibleRated ★ 5.0
Don't Look UpRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
SoulRated ★ 4.0
The Trial of the Chicago 7Rated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 3.5
American BeautyRated ★ 3.0
Don JonRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.5
The Man Standing NextRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Fever PitchRated ★ 4.5
Behind Enemy LinesRated ★ 4.0
JokerRated ★ 3.5