Series
Ratings
50
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
My Little TelevisionRated ★ 5.0
New Journey to the West Season 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 4.5
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
Witch HuntRated ★ 4.5
Travel with Dr. TriviaRated ★ 5.0
ArgonRated ★ 4.5
Society Game Season 2Rated ★ 5.0
The Genius: Black GarnetRated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 3.0
The Genius: Rules of the GameRated ★ 5.0- Battle of TonguesRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
NarcosRated ★ 4.5
Secret GardenRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5