Titles you rated
Chief KimRated ★ 3.0
IljimaeRated ★ 3.0
Yong PalRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.5
Smile AgainRated ★ 3.5
SignalRated ★ 3.0
Assassination ClassroomRated ★ 4.0
Blue TowerRated ★ 2.5
GhostRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 2.5
Dream HighRated ★ 4.0- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
One PieceRated ★ 4.0