Movies
Ratings
340
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 5.0
Doctor StrangeRated ★ 4.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 4.0
We Are BrothersRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
SilencedRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Rush HourRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.5
The ThroneRated ★ 4.0
JumperRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 5.0
ConstantineRated ★ 4.0
FuryRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0