Movies
Ratings
558
Furious 7Rated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 5.0
Taken 3Rated ★ 2.5
FuryRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Killer EliteRated ★ 3.5
Bend It Like BeckhamRated ★ 3.0
BlitzRated ★ 3.5
Samurai FictionRated ★ 2.5
The FrightenersRated ★ 4.0
TakersRated ★ 3.0
Last Hero in ChinaRated ★ 3.0
StreetDance 3DRated ★ 2.0
Valentine's DayRated ★ 3.5
The KingdomRated ★ 3.0
Space JamRated ★ 4.0