Movies
Ratings
80
The TerminalRated ★ 4.0
The Taking of Pelham 1 2 3Rated ★ 4.0
TwilightRated ★ 5.0
Billy ElliotRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 5.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Coach CarterRated ★ 5.0
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Eight BelowRated ★ 5.0
Cool RunningsRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.0
I Am Number FourRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
As OneRated ★ 5.0