Titles you rated
AssassinationRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
ChefRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.5
Gone GirlRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
(500) Days of SummerRated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
The Divine MoveRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
GloveRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 4.0