Movies
Ratings
155
The Jungle BookRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 3.5
Wreck-It RalphRated ★ 1.5
Yes ManRated ★ 4.5
Bungee Jumping of Their OwnRated ★ 4.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 4.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Jack ReacherRated ★ 1.5
A Moment to RememberRated ★ 3.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
HarmonyRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.0
The NeighborsRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0