Movies
Ratings
383
A Silent VoiceRated ★ 5.0
The DressmakerRated ★ 5.0
PredestinationRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
LolitaRated ★ 2.5
April and the Extraordinary WorldRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Eden of the East Movie I: The King of EdenRated ★ 4.0
The LoraxRated ★ 3.0
Brother BearRated ★ 4.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
Romeo + JulietRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 3.0
Late BlossomRated ★ 3.0
EnchantedRated ★ 3.0
Seven PoundsRated ★ 4.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 3.0