Movies
Ratings
693
ItRated ★ 1.0
Dear Evan HansenRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 2.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
TenetRated ★ 3.0
DuneRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.0
MasterRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 0.5
HereditaryRated ★ 0.5
TullyRated ★ 4.5
The ShallowsRated ★ 3.5
Long ShotRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 3.0
Peter PanRated ★ 3.0