Titles you rated
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Crime Scene 3Rated ★ 5.0
Crime SceneRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Crime SceneRated ★ 5.0
IRISRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.5
I Need Romance Season 3Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0