Titles you rated
Red EyeRated ★ 3.0
BarbarianRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 3.0
InsideRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
BallerinaRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
UnlockedRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
FukuokaRated ★ 3.5
AlienoidRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.0
OldRated ★ 2.5
The RoundupRated ★ 3.0
SpiritwalkerRated ★ 1.5
The Pirates : The Last Royal TreasureRated ★ 1.0