Titles you rated
Be MelodramaticRated ★ 4.5
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
Would You Like a Cup of Coffee?Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 3.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
ExtracurricularRated ★ 4.0
KingdomRated ★ 5.0
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0
Memories of the AlhambraRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0