Titles you rated
 My MisterRated ★ 5.0 My MisterRated ★ 5.0
 The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5 The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
- New Journey to the West Season 1Rated ★ 4.0
 Money FlowerRated ★ 2.5 Money FlowerRated ★ 2.5
 I Live AloneRated ★ 1.5 I Live AloneRated ★ 1.5
 Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0 Potato Star 2013QR3Rated ★ 3.0
- Chasing a Mother from KangnamRated ★ 3.0
 Prison Break Season 4Rated ★ 3.5 Prison Break Season 4Rated ★ 3.5
 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0 Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.0
 Hello, FranceskaRated ★ 4.0 Hello, FranceskaRated ★ 4.0
- Banana Actually Season 1Rated ★ 4.5
- Magic Kid MasuriRated ★ 4.0
 SKY CastleRated ★ 4.0 SKY CastleRated ★ 4.0
 Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5 Chief of Staff Season 1Rated ★ 4.5
 May QueenRated ★ 1.5 May QueenRated ★ 1.5
 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0 Jang Bo Ri Is HereRated ★ 2.0
 BrainRated ★ 4.5 BrainRated ★ 4.5
 Personal TasteRated ★ 2.5 Personal TasteRated ★ 2.5
- Brilliant LegacyRated ★ 2.5
 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5 60 Days, Designated SurvivorRated ★ 3.5