Movies
Ratings
169
The ClassicRated ★ 5.0
Roman HolidayRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
Hedwig and the Angry InchRated ★ 4.0
The Lives of OthersRated ★ 5.0
Let Me InRated ★ 5.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
ContactRated ★ 4.0
DisconnectRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 4.0
UpRated ★ 5.0
21Rated ★ 3.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 5.0
IdentityRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 5.0
The Parent TrapRated ★ 3.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 5.0