Titles you rated
Planet of the ApesRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
Donnie BrascoRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 4.5
Top StarRated ★ 2.5
The UnjustRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.5
MasterRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
MortdecaiRated ★ 2.5
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
Anna KareninaRated ★ 3.5
Hot Young BloodsRated ★ 4.5